Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vhodný notebook

Dobrý den,
Potřebovala bych poradit s výběrem notebooku pro architekturu. Programy archicad autocad 3D max artantlis...atd
Zatím jsem si vybraka mac book pro 13, ale nemám s apllem zkušenosti. Jen jsem slyšela, že jsou na grafiku lepší.
Děkuji za připomínky :)

Dík za odpověď :)nemám, protože máme studentské verze, ale děláme v auto cadu 2010, 2011 a v archicadu 13 zatim... mě jde u toho maca spíš o to, že je lehčí protože jezdím přes celou Prahu. A jaký jiný notebook bys doporučoval, ještě sem měla vybráno sony vaio EA2S1E/P ja nemám ani moc představu o tom jak moc dobrou konfiguraci počítač potřebuje, hlavně pak při renderování obrázků.