Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kodek - jaký pro Win 7?

Dobrý den, prosím vás mohli byste mi prosím poradit nějaký kodek pack? Mám nově nainstalovaný Windovs 7 a nejede mi tam skoro žádný skoro žádný film, v žádným přehrávači... děkuju
Změna předmětu, původně: Kodek (LaKr) (Kráťa)

Preboha načo - NAČO ??? si zasierať PC kadejakými nepodarenými kodekpakmi?
Na prehrávanie videí nainštalovať nejaký "front-end" pre MPlayer: KMPlayer, SMPlayer, prípadne SPlayer, VLC, MPC-home cinema...

Edit: Tiež mám Win7, ale okrem flv, mov, mkv - WMP prehrá všetky bežné audio a video súbory...

Já bych tam nahrál k-lite mega codec pack, při instalaci zvolil jednoduchou instalaci a odfajfkl podporu i pro windows media playeru.
Potom můžou nastat dva případy:
1) video jede aspoň v jednom ve Windows Media Playeru nebo v Media Player Classic Homecinema
2) video nejede v žádné -buď hodně raritní (kodek co se používal před 11ti lety v době win98) nebo poškozené.

Vím že s tím někteří nebudou souhlasit:-)