Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem netové stránky - jak na to?

Cau lidi potřeboval ybch poradit v čem se dají udělat internetové stránky?? mužete mi poradit nějáky primitivní programy?? díky moc
Změna předmětu, původně: netové stránky (LaKr) (Kráťa)

V první řadě je třeba si uvědomit, že neexistuje žádný superprogram, co by sám vyrobil web. Ten vyrobí pouze autor jeho prostřednictvím.

Pokud se nehodláš dále výrobou webů zabývat, můžeš zkusit nějaký ten WYSIWYG - píšeš jako we Wordu a když to dobře dopadne, bude z toho funkční web. Avšak ve WYSIWYG editorech má kontrolu nad zdrojovým kódem editor, udělá si co se mu chce... Některé věci tam vůbec nejdou...
Zkus třeba Kompozer (je zadarmiko i česky) kompozer.net

Jestliže se však chceš výrobou webů zabývat, nauč se je dělat programováním kódu (bez toho se neobejdeš), třeba v PSPadu - www.pspad.com (zadarmiko a česky).

A ať už zvolíš cokoli, měl bys vědět o čem to vůbec je, co jsou to např. odkazy a jak se dělají etc. Pročti si www.jakpsatweb.cz. Je tam základní kurz, z toho se to pochopí lehce.