Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomôzte s vyberom notebooku

Zdravim ludia, chcem si kupit notebook ktory bude pouzivany zväcsa na pracu typu word, robenie zadani do skoly, atd.. Po preskumani trhu, som dospel k tymto dvom, ktore by asi vyhovovali mojim poziadavkam a preto by som vas chcel poprosit o nazor, ktory z nich by ste mi poradili kupit, pripadne preco?
Este by sa asi hodilo napisat ze notebook bude casto transportovany z miesta na miesto.(skola-internat-domov)

PS: Priznam sa ze zatial ma u mna väcsie sympatie ten probook aj ked neviem preco (mozno dizajn (matny display)). Dik za veskere rady. :-)

PS2: HP ProBook 4525s (XX795EA) - http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=8494 9
Lenovo IdeaPad G560 P6100 - http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=8281 0

PS3: Môzem zanho utratit cca 500e.

Nasiel by sa tu niekto, kto by mi vysvetlil ako je toto mozne? Napr. u tohto notebooku vo specifikaciach predajca pise ze je dodavany s OS, Windows 7 Professional 64bit. Ale ked si na strankach vyrobcu chcem najst tie ovladace tak tam pre w7 pro 64b, tam nie su. Ako si to mam vysvetlit ? HP tie ovladace ma ale poskytuje ich iba s notebookom ?