Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nestabilní stránka Deník.cz

Dobrý den.Mám ke všem tuto prosbu:Když kliknu na Deník.cz posune se po otevření tato stránka o 5cm doprava,jiné stránky to nedělají. Mám Windovs XP sp2 a Firefox.Za rady předem děkuji.P.

Jestli se nepletu, tak se posune proto, že se vlevo (a vlastně i nahoře) dodatečně zobrazí nějaká reklama a ta šoupne celou stránku o kus dál.
Pořiď si nějaký zakazovač reklam a mělo by to být OK.

V menu Nástroje-Možnosti - karta Obsah, zrušit zatržítko "Povolit JavaScript".
Půlka webů, které používají JavaScripty například pro zobrazování pull down menu, ti pak ale nebudou fungovat správně... U nich to zas musíš povolit...