Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomoc pri instalaci

Zdravim,prosim o jakoukoliv radu.poskladal jsem pocitac pozapojoval vsechny dostupne kably a spustil.najelo mi to do biosu kde jako uz x krat jsem jen zmenil boot z disku na boot z cd save/exit.pak mi to po restartu hodilo hlasku boot manager ..neco zmackni ctrl/alt/del.jeste se mi toto nestalo a pri jakekoliv zmene v biosu ohledne bootovani se nic nemeni.poradte prosim co mam spatne.uz jsem zoufaly a nevim co s tim.chci to synovi poskladat a zprovoznit do soboty ale me sily na to nestaci.zkousel jsem menit desku, procesor,ramky grafiku/jen pro jistotu/ ale proste install win-ktere jsem uz delal mockrat, tentokrat nezladam.prosim pomozte.dekuju predem za COKOLI.Stary Radomir

takze znovu-poskladal jsem pc-vse pozapojoval jak ma byt-pripojil ke zdroji-zapnul-najel do biosu abych zmenil bootovani z cd-save/exit.restart.pocitac se rozbehl-vlozim instalacni cd winxp a cekam ze to bude bootovatz cede a nasledne instalovat ale pri rozjeti pc kdy to nacita disky atd a vypisuje na obrazovku tabulky objevi se hlaska bootmgr chybi-zmackni ctrl+alt+del.a co ted s tim?pls pomoz

jj sata disk ale v jakem rezimu je nwm.nikdy jsem po tomhle nemusel pidit,takze ani nevim kde to v biosu hledat,nikdy jsem stim problemy nemel.sory ale ted musim bezet na nocni ale rano si prectu a vyzkousim vse co mi kdo poradi.a pokud mozno podrobne jako s debilem,jestli bude mit na to nekdo trpelivost.opravdu dekuju moooc vsem za help