Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hudební nástroje a skype

Zdravím,

s kámošem jsme chtěli hrát přes skype - já na kytaru a on na basovku. V pohodě sme si zavolali, mluvíme spolu, ale když začal hrát on a do toho jsem začal hrát já, tak se mi on ztlumil a neslyšel jsem ho. A když sem přestal hrát, tak se opět zesílil... Je to internetem, nebo nějakým nastavením? Na ntb mám špatný konektor sluchátek, tak jsem sluchátka měl přes externí zvukovku v USB, ale mikrofon jsem používal normální co je na notebooku. On byl na PC, takže repráčky a mikrofon v mikrofonní zdířce.

KDe je tedy problém? Nebo to chce jiný program než skype, který je rychlejší?

Mimochodem, preju vam hodne stesti.

Jakakoli dalkova komunikace je zatizena vetsim ci mensim zpozdenim. Skype neni vyjimkou a u hudby i zpozdeni o 100-200 milisekund fatalni. To znamena ze on zacne hrat basu, ty se chytnes jeho, ale on te uslysi o 100+100 milisekund (jeho zpozdeni k tobe + tvoje zpozdeni k nemu) opozdene. To opravdu nelze pouzit.