Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s DX 11

Zdravím, mám problém s direct x 11. Karta ho podporuje ovladače mám nejnovější a dx nainstalované z microsoft serveru. Pořád mi ale 3DMark11 pise ze nemam kompatibilní hw s dx11 a ve hrách nejde aktivovat také. Jsem zoufalý. Co by jste mi poradili? reinstal windows se mi nechce.

edit: online instalator píše, že všechny verze byly nainstalovány.

já bych zkusil nainstalovat ty directx co jsou ke hre, ale ne přes rozhraní hry, ale z cd přímo setup.exe
Teď se mi stalo u COD Black Ops, že to hlásilo chybu diretx a když jsem je chtěl přeinstalovat tak psalo že jsou
ok pak jsem je nainstaloval z těch ke hře a šlo to!!!
Jinak já mam ASUS 5870 a AvsP mam origo šlape to parádně. Na full jsem si ještě nahrával ve Fraps video ze hry
a za 2min to zvládlo uložit 2Gb video!!