Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win98 prace offline a Ukoly v Outlooku

Umoznuji Win98 praci se soubory offline? Jako ze mam slozku na disku a po pripojeni na sit se to sesynchronizuje se slozkou na serveru? Jde o to ze kdyz se dela prace doma tak aby se to hned aktualizovalo na server kvuli zaloham dat.

Jak na sdileni ukolu v outlooku? Aby se pomoci outlooku dal sledovat napr. prubeh zakazky, kolik a kdo na tom dela. .. asi to bude chtit neco koupit?

Úkoly v Outlooku se sdílí pomocí veřejných složek, ale na to musí někde na serveru běžet Exchange či podobná verbež.