Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kalendář na web

Nevíte někdo o kalendáři, kde se vypisují pouze akce třeba aktuální měsíc + další? Chtěl bych to použít tady
czsp.cun.cz (kalendář přepisů). Googlí je sice super, ale je to klasický kalendář s "okénky dní" a když bych ho zúžil na nějakých 200px, nebudou vůbec vidět ty akce a to je nepřijatelné. Pokud by šel nastavit, že by se vypisovala jen agenda, bylo by to super.
Ale asi si to budu muset naprogramovat co?

Stav nezměněn, možná to bude tím, že v novém MSIE se zvětšuje všechno (jako obrázek), ale zkus si v Mozille zvolit "Pouze velikost textu" a o jeden stupeň zvětšit proti normálnímu - menu ti uskočí dolů. MYIE taky jen zvětšuje texty. Původně to prohlížeče jinak neuměly, ale protože (to je jen moje domněnka) tvůrci stránek nebyli schopni obejít rozdílné chápání rozměrů box modelu v MSIE a MOZZ (které podle mě toto chování zřejmě způsobuje), tak programátoři prohlížečů změnili přistup k téhle funkci a zvětšují vše.
[http://pc.poradna.net/file/view/4979-mozz1-gif]

Já ten web udělal celý snad za tři dny, aby si mohli stěžovat na ministerstvo. To <br> v titulku jsem udělal u původní konfigurace, aby se v záhlaví zobrazoval zalomený titulek. Ale udělám to
"růčo" a ten nápis už je stejně jako obrázek a h1 je pod logem klávesnice.
Dík za komentáře, omrknutí etc. Postupně ty chyby vyndávám.
Ono je to celé v externím CSS, pouze tu úvodní stranu jsem dělal přímým stylem (ale asi půjde pouze o těch několik odstavců, nebo zúžit .text-jednotlivy (případně .clanek-blok). Mrkni, jestli ti to dělá i u článků, to by pak asi stačilo jen to zúžení.