Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá SMRT!!

Dobrý den/Ahoj
Mám počítač starej cca 3 roky RAM 2GB Grafika Ge force 8600 GT Windows XP a už tak rok se mi stává, že ze dne na den spustim hru a naskočí mi tam modrá smrt tak počítač formátuju nainstaluju znovu windowsi a znovu cca po měsíci mi zase naskočí modrá smrt děje se to pokažý po nějakém určitém čase. Už mi to začalo dost vadit tak píšu sem. Napište mi prosím co bych sem měl ještě napsat aby se zjistila příčina děkuju.

Při posledním restartu se počítač spouštěl dlouho a při přihlášení sem měl 30 sekund na to abych potvrdil tabulku kdy bylo napsáno, že jsem přišel o všechny data. dal jsem OK přihlásilo se mi to a nemám tu žádné věci všechny hry filmy pryč. modrá smrt nikde. jenže v tom počítači nějakej problém je.potřeboval bych zjistit v čem je ten problém neni na to nějakej program nebo rada?? :-)

1. Opravdu bylo v tabulce, že jsi přišel o všechna data?
2. Jak máš rozdělený disk (C,D..)?
3. Ty filmy a hry byly kde?
4. Jaký máš v PC zdroj? Watty, název (výrobce)
5. Dělal jsi nějaké testy paměti (memtest, goldmemory)? Pokud ano, výsledek?
6. Prověřoval jsi PC na spyware, trojany, viry?

Třeba se modrá smrt spokojila s filmy a odtáhla jinam :-)

Ano opravdu jsem přišel o všechny data disk mám jenom jedn 250 Gb ty filmy byly na něm + hry filmů sem měl pár snad jenom 3 zdroj: jak mám zjistit jakej mám?? test sem dělal na grafickou kartu přivýkonu 86 stupňů ...a viry to jsem prověřoval, ale myslim, že to nebude virem jelikož se mi to stalo už tak po sedmé

nastav si omezený účet, administrátorská práva nechej psovi nebo mladší sestře.
když píšeš že ti windows zkapou vždycky po nějakém čase po reinstalaci, je to právě ten čas než je stačíš zničit.

Napište mi prosím co bych sem měl ještě napsat aby se zjistila příčina

vyměň ten materiál mezi klávesnicí a židlí.

a přečti si jeden článek, možná že ti windows pojedou dýl:
http://pc.poradna.net/a/view/366229-ovladac-zaklad ni-desky

jsou tu i články o zabezpečení pc, ale podle tvého vyjadřování to považuju za ztrátu času.