Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přidání usb řadiče 2

Dobrý den.
Mám problém se zařízením usb. V mém počítači je nejspíš Usb 1 a pro správné fungování Webcamery asi budu potřebovat Usb 2. Protože momentálně se vestavěná kamera nebaví s pc. Proto bych se chtěl zeptat jestli se dá do mého pc přidat zařízení usb 2? Číslo základní desky je "Compaq evo d 500" V tomto oboru si nejsem úplně jistý v kramflecích.Zkoušel sem pomocí funkce "hledání",ale špatně se orientuji a nic jsem nenašel. Děkuji za každou pomoc. Pěkný večer.Kasal

Vidíš a já bych největší problém neviděl v tom šoupnout do té 8let staré plečky řadič..Spíš bych viděl problém v tom, co s tím chceš potom dělat...Pokud je to v původní konfiguraci tzn. 1,5ghz celeron, 20gb disk a 128/256 mb ram tak fakt nevím proč to chceš připojovat s kamerou. Snad ne na tzv. střih videa nebo nahrání sw jako pinnacle...:-D