Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem internet - mám zařízení?

zdravim, pred pul rokem jsem si obednal internet / wwww.noskanet.cz je to wifi,( moc tomu nerozumim info je na strance ), platil jsem 700 kč protoze jsem ten net mel i v dome v kterim jsem bydlel pred rokem, jinak installace internetu stoji 3000 kč, nevim proc jsem neplatil 3000 kč, vsichny z baraku pry pouzivaji 1 net a to noskanet.cz, takze napojeni stalo 700 kč, ale pak jsem byl dlouho nespokojeny s odezvou ping" v onlline hrach napr CS 1.6 jsem mel casto ping nad 1000 MS coz je nehratelne mel jsem to denne a skoro furt, takze jsem pred tydnem zazadal o zruseni, a chtel bych obednat novy net, pri obednani jineho internetu mi napsaly ze se plati za zarizeni 2000-3000 kč, a psali ze pokud mam svoje zarizeni tak nic se neplati a napoji se na to, takze se ptam, mam svoje zarizeni? kdyz na strese mam nejakou antenu, u noskanet mi jen prestrihily kabel nic vic, takze prave nevim jestli mam zarizeni nebo nemam, budu tedy muset platit 3000 za nove zarizeni od toho noveho internetu?(antena), www.noskanet.cz ( veskere info o netu ktery jsem mel )... dekuji vsem za odpoved
Změna předmětu, původně: internet (LaKr) (Kráťa)

no to nevim co je na strese.. vse by melo bejt na www.noskanet.cz v "cenik" nevim proste no... btw na alfacomp je napsano ze kosik je prazdny, no a rekli mi ze se plati 700 kč ze uz to tu je zarizeni v dome.. jestli uz tu nejaky zarizeni je nebo neni to fakt nevim, vim jen ze kamos platil 3500 kč ani nevim proc/ ze prej to nejak nemeli zarizeni v dome nebo co. jinak vsichny z domu plati 700 kč,, jako ja. tak opravdu nevim no :D co myslite??

no co tedy myslite ? vubec tedy nevim jestli mam nebo nemam zarizeni, jen vim ze pred 2 rokama jsem mel taky noskanet.cz ale neplatil jsem nic, na zdi byla nejaka krabicka mala a tam bylo LAN 1 LAN 2 LAN 3, a a za oknem nejaka plocha bila deska,

Dobry den

pokud mate problem s internetem, je nejjednodussi napsat email s popisem zavady a pozadavkem na opravu. Ani autoservis Vam neopravi sam auto ktere nechate doma a nikomu o nicem nereknete. Ale pokud jim dovezete auto a sdelite problemy, tak problem mohou resit.

S pozdravem
Ing. Tomas Budai
Spravce site NoskaNet