Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problémy s rychlostí

Dobrý den. Už týden mám potíže s připojením k internetu. Internet funguje jen mezi 18:00 - 21:00 hodinou. Ale zaráží mě že je ten čas uplně přesně na minutu, takže to není náhoda že to funguje jen 3 hodiny. Mám připojení přes wifi. Během zbylých hodin je rychlost uplně na minimu - jedna stránka mi načte třeba až za 3 minuty!! Ale chtěl jsem se hlavně zeptat: napadlo mě že ten internet mi omezili rodiče, ale je to vůbec technicky možné to takhle nějak nastavit na hodiny kdy to normálně funguje plnou ryclostí a po zbytek dne skoro vůbec? Děkuji za rady :-)

loading...

To ne že by mi to blokli kvůli konkrétních stránek , ale kvůli toho abych na počítači netrávil tolik času :-D. No jako myslím že aby naši nastavovali něco tady na počítači tak to pochybuju. Spíš jsem myslel jestli se nedomluvili s tou společností která ten internet poskytuje aby to nějakým způsobem omezili na určitý čas, ale to se mi nezdá že by to bylo až tak jednoduché zase ... No uvidim ještě co mi odepíšou z té společnosti. A našich se na to zeptat mužu, ale stejně by mi to neřekli, takže to mi nepomůže. Jinak díky :-)