Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Photo shop

Ahoj nevíte někdo,kde bych zdarma stáhla Photo Shop?
Našla jsem jeden odkaz na slunečnici,ale ten mi nejde nainstalovat a když už ho náhodou nainstaluji,nelze ho spustit.
Díky moc za odpovědi.

Zdarma si můžeš stáhnout trial verzi, že bude fungovat asi 30 dní a pak si ho musíš koupit nebo odinstalovat. Pokud už jsi měla v PC nainstalovanou Trial verzi tak už jí znova nemůžeš nainstalovat aby fungovala. Jestli ho chceš tak si ho jedině kup.