Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dotaz na nový notebook

Dobrý den,koupil jsem si nový notebook hp cq61-315ec a nejdou mi na tom nejnovější hry,tak se chci zeptat jestli je notebookem nebo že mám windows 7?protože na starým notebooku jsem měl xp a tam mě šli hry bez problému a tady se mi sekají a ještě se chci zeptat jestli bych nemohl mít na jednom pc dva operační systémy jako w7 a w xp?předem děkuji za odpověd.

Procesor:
Intel Pentium Dual-Core T4400 s frekvencí 2,2 GHz
800 MHz FSB
1 MB L2 Cache

Grafická karta:
Intel Graphics Media Accelerator 4500MHD
Až 1277 MB celkové dostupné grafické paměti

Spíš se divím, že na tom jde hrát i něco jiného, než solitair. Co na tom nechápeš?

U každé lepší hry si lze zjistit požadavky na procesor, grafiku a RAM. Mizerná je hlavně ta grafika. Náročnější hry vyžadují grafiky od ATI či nVidia (samozřejmě ne ty nejlevnější typy). Grafiky Intel jsou dobré na kancelářské využití PC a max. prohlížení filmů.