Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Windows 7 (problém)

Dobrý den, potřeboval bych poradit...
Stáhnul jsem si W.7 a vypálil jako ISO b CDBurnerXP...
Poté restartoval PC a Spustila se Instalace, poté
to hledalo ovladače a tady nastal problém...
Nemohlo to najít ovladače zkusím se mrknout na strýčka
google, ale jistota je jistota chtěl bych radu a taky pokud bude možné
jestli měl někdo stejný problém tak jméno toho(těch) ovaldače(ů)... Díky

jesti máš v kompu nějakou "exotickou" komponentu a není nutná při instalaji tak ji vypoj, nebo pokud máš disky v raidu nebo na speciálním řadiči tak to jsou případy kdy si wokna může říct o ovladač hned na začátku instalace, jinak nevidím důvody proč to chce mít.... nebo to co jsi stáhnul může být upravená ISO se všemi výhodami a nevýhodami s tí spojené, je jich na netu spousta tvářících se "originálně"

Jo ale už vím, že mám použít CD s instalací LG mechaniky tam jsou ovladače akorát to DVD nejde "křach" takže večer napíšu budu mít nový DVD-RW... Mimochodem s těžkými otazkami na mě nechodte je mi teprv 12 ale to jen kdyby tu někdo vypysoval... Jinak jsem zjistil, že mám něco změnit v BIOSU tak to zkusím.. Ztím a večer napíšu.

Podobný problém: http://pc.poradna.net/q/view/603831-novy-pc-proble m-s-mechanikou?
Problém je nepodepsaný ovladač. Když se ti objeví ta výzva kvůli ovladači, neukončuj instalaci, ale vypínačem vypni PC. Potom PC znovu zapni, nastav bootování z harddisku a pak při bootu stiskni F8, v rozšířených možnostech bootování vyber úplne poslední volbu ( anglicky:Disable Driver Signature Enforcement ) a pak by měla normálně pokračovat instalace. To je postup z této stránky: http://www.theunluckyfish.com/archives/windows-7/i nstallation/installing-windows-7-unsigned-dvd-driv er

tohle mi dělá když se pokusím udělat instalační flesku z windows 7.
řekl bych že jsi stáhl něco doprasenéh nebo upraveného
ne originál to určitě není,pravé taky ne. to že je to předaktivované pirátem je další věc.