Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik mám tedy RAM?

Zdravím, teď jsem koupil druhou RAM do stolního PC. Teď bych měl mít v PC 4GB, mám tam teď 2x2 GB memory. Ale v PC mě to ukazuje že tam mám cca. 3,1 GB. Je to normální? Děkuji za odpověď, jsem PC laik, tak prosím o trpělivost, Díky všem.

Jasný, tak moc dekuji a jestli se jeste muzu zeptat zase Vás. Na co jsou prosím na základní desce. tedy jak se tam práve dávají ty RAMky a dva sloty jsou černé - v nich mám ty dve ramky a dva jsou modré - ty jsou prázdné. Na co jsou ty modré? MOC dekuji