Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 7

Dobry den. Nemuzu si pomoci ale tenhle problem mne docela zacina vadit. mam administ. ucet pod win7 a kdyz spustim napr. CMD tak nemuzu delat hodne veci , protoze CMD sem nespustil ,,jako administrator" a to u dalsich 99% aplikaci .
otazka:
Nejde nastavit abych nemusel spoustet vse ,,jako spravce" , proste abych napr. zapnul cmd a hned mohl delat co chtel.

Dobrý den, omlouvám se že vstupuju do diskuze u jiného tématu, ale nechci zakládatz jiné téma, kdy jde také o Windows 7..

nainstaloval jsem si Windows media player classic Home cinema.. chtel jsem tento program nastavit jako vychozi pro prehravani videí, ale windows 7 mi nepovoli vybrt .exe soubor pro spusteni tohoto programu jako vychoziho.. misto toho mi porad vnusuje setup soubor, takze kdyz pak chci otevrit video otevre se misto videa instalace windows media player classik home cinema. Dekuji vsem za rady co s tim...

nikdo nic s dalsim napadem? (nejde mi odskrknout spustit pokazde jako administrator). treba ted instaluju asi 9min z toho po 8min naskoci tabulka jestli chci povolit instalaci. tahle ochrana nvm ceho je podle mne nanic