Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s 2ma HDD

Dobry den, koupil jsem si do meho ntb novy hard disk, je na nem nainstalovan os windows vista, v pripade ze je v ntb zapojen i stary hard disk, ukaze se mi vyber z 2 OS (oboji vista) a normalne mi funguje OS z noveho HDD. Nicmene, pokud vytahnu stary hdd a necham tam jen novy, napise mi to "No bootable device insert boot disc and press any key", jak docilim toho, abych v PC mel jen novy hdd a nabehl mi z nej OS ? Predem dekuji za odpoved

Prosímtě v kterým notebooku můžeš mít dva disky ? Typ a značku...

Jinak to bylo nainstalováno blbě, měls to instalovat jen s jedním HDD a ten druhej měl být odpojenej.Takhle se spolu dohodli že tě naserou:-) Nevím jestli to půjde opravit pomocí třeba instalačního cdčka a příkazů bcdedit nebo z windows programem např. easybcd.

Pokud by to nešlo odpojit disk co nepotřebuješ a instalaci si zopáknout. Vím že vísta zabere půl dne:-p

Pan Tank ví že jde do některých ntb strčit druhý disk a viděl i recenzi na ntb za stovku kde jdou strčit hned tři. Ale jaksi lidi mu furt nosí sračky za pár tak se s obsazenýma dvouma diskama ještě nesetkal. Ano u velkých kurev 17" jsem párkrát i tu díru na disk viděl, jen mě zajímalo co je to za model.