Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosba o tip na poskytovatele Internetu, nebo vaše zkušenosti

Zdravím vás. Prosím pěkně, kdyby to bylo možné, poprosil bych vás o radu, nebo tip na poskytovatele internetovýho připojení. Jde o to, že se budu stěhovat z bytu, kde jsem tahal kabel od UPC, do rodinného domku, kde je prd. Ani pevná linka. A tak ych vás chtěl poprosit o tip na nějakého poskytovatele rychlého připojení za cenu tak dio pětikila měsíčně. Děkuji vám.

doporučuji O2 jsou bez problémoví, pochopil jsem že chceš bezdrátoví a to oni mají taky skvělí nemají žádný debilní omezení že když překročís limit že ti nejde net vůbec jako to je třeba u t-mobile, když u O2 překročís limit coz se moc nestává tak se ti to jen zpomalí. internet

myslim, ze O2 ma dokonce vlastni webove stranky. ;-)

prozkoumej, pripadne zavolej na hot line.

muzes mit nejake mobilni pripojeni nebo ADSL (telefonni linka). u te pak jeste maji nejakou omezenou moznost to dotahnout vzduchem, to ale nabizi ciste individualne a zalezi, jestli kam az jim vedou draty a jestli to v tve lokalite budou chtit zprovoznit nebo to zprovoznene uz maji.

Tak tam jednoduše zaběhni a poptej se budoucích sousedů,kdo co má,za kolik a jak je spokojenej.Lepší recenze nikde jinde neseženeš.A hlavně se nikde neupisuj na rok nebo dva,kdybys to potřeboval změnit na lepší.

ADSL od O2 mám už spoustu let, za tu dobu asi dvakrát vysadilo, po upozornění e-mailem na jejich technickou podporu druhý den opraveno (e-mail odeslán přes vytáčené připojení, které fungovalo i při výpadku ADSL).
V jiné lokalitě jsem zařizoval ADSL od T-mobile, instalace přesně podle dohody, přijel technik, proměřil dráty, přilepil zásuvku na zeď a odjel. O té doby zase bez problémů. Dneska bych to bral asi od T-mobile, i když to stejně jde po drátech od O2, ale proto, že se zákaznickou podporou T-mobile mám (už od roku 1996 -kdy to byl Pegas) ty nejlepší zkušenosti.