Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi ke stolnímu PC

Zdravím,

před nedávnem jsem se přestěhoval 'na vesnici' a začal používat wifi místo routeru. Přes notebook jde bezdrátové připojení bez problému, ale ke stolnímu PC jsem si dokoupil přijímač wifi signálu (Tenda W302), nainstaloval všechno, co bylo potřebné, ale pořád se na internet nemohu dostat. Píše mi to, že jsem připojen, ale mám limitovanou konektivitu, popřípadě se nedaří obnovit moji IP adresu .. Jednou se mi nějakou náhodou podařilo, že jsem se připojil (takže přijímač funguje), ovšem po restartu PC zase nic .. nevíte někdo, co s tím ?

no nevím, ale jak jsem už psal .. jednou se mi pomocí toho přijímače připojit podařilo. Byl k tomu nějaký instalační program, který když jsem vypnul, tak jsem se na ten internet dostal .. ovšem poté jsem to znovu zkoušel ještě několikrát a nic. :(