Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno program na tvorbu schémat na nokia s java systemem i symbian

dobrý den, potřeboval bych program na tvorbu schémat na nokia s java systémem i symbian tím java systémem myslim takoví jako má třeba nokia 6233 nebo 5210 expres music, hodilo by se to i na symbian. Předem dík za pomoc

omg, snad kazdy normalni clovek pochopi ze kdyz mluvim o mobileh tak chci vzhledove schema na mobil jinak se tomu taky rika motiv nebo téma

ok dik, vypada to že to je to co jsem potřeboval, jen škoda že jsem nenašel čestinu ale to zas tolik nevadí fakt dík