Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s MicroSDHC 32Gb

Koupil jsme MicroSDHC 32gb, pán od kterého jsem to koupil říkal, že už je naformátovaná a je tam jedna fotka, dal jsme kartu normálně do telefonu a vše v pohodě, chtěl jsme na ni nějaké obrázky, hudbu atd. tak jsme jí strčil do čtečky karet a zadal jsme kopírování souborů, vyskočila tam chyba(nevím jaká) a od té doby má paměťovka jen 8MB a nejde naformátovat!Můžete mi někdo poradit prosím? Děkuju za každou radu :)

jeak už řekli předřečníci: pokud je to opravdu 32GB karta (a ne nějaký podvod s pidikartou, která hlásí 32GB), pak jediné řešení je naformátovat znovu, ale v čtečce nebo zařízení, které podporují SDHC standard (tento není kompatibilní zpětně se SD standardem)

No když jsme jí poprvý dal do telefonu tak normálně ukazovala 32gb.. a to naformátování jsme zkoušel v pc, mobilu, foťáku, v mobilu připojenej přes usb k pc .. a nikdy nejde naformatovat.. když formátuji třeba v pc zobrazí se systém windows nemůže dokončit formátování

treba si najprv overiť,či je 32GB kartu vôbec možné použiť v danom telefone,pomerne velké množstvo telefonov má maximum na 8-16GB s ktorými vie aj pracovať bez akýchkolvek problémov,32GB karty a vyššie je obvykle možné používať bez obmedzenia vo videokamerách a foťákoch,takisto niektoré čítačky mávajú problémy s takýmito velkými kartami,hlavne poslednú dobu používané s Alcor AU63xx mikrokontrolérom,kde treba pozrieť,či výrobca má k dispozícii upgrade firmwaru pre konkrétnu čítačku,inak vedia načítať takúto kartu korektne,len pokial je naformátovaná na exFAT alebo NTFS/čo zasa obvykle nieje možné použiť v telefonoch/