Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový systém nevyhledá síť

Dobrý den,

mám nový harddisk a tím pádem nový systém. Potřebuji se připojit na wifi router, ale když otevřu okno pro vyhledání bezdrátové sítě, seznam je prázdný, přitom router očividně jde a normálě se mi vyhledá více než jedna síť. Tabulka pro výběr sítě píše, že systém nemůže nakonfigurovat toto bezdrátové připojení. Mám Windows XP. Díky.

seznam je prázdný

Okrem seznamu síté si nazrel tiež do seznamu hardwaru ?

Rozmáha sa škaredý nešvár, XP nerozpoznáva hardware. XP sú starý systém, viac ako 10 ročný, a z tohoto dôvodú nepozná obrovské množstvo hardwaru. Je potreba im znalosti občerstviť pomôckami, volajú sa ovladače.