Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje mikrofon

Zdravím,
již od počátku nainstalování OS (Vista) mi nefunguje mikrofon. Je zapojen do růžové zdířky, kde je napsáno MIC. Ovladače pro zvukovou kartu mám, i ten jejich software (Realtek HD). V ovládacích panelech je mikrofon rozpoznán, hlasitost 100, zesílení +10dB, to samé i v tom Realtek HD. Je zapnuto potlačení šumu a eliminace akustické ozvěny (ovl. panely i Realtek HD). Zřejmě to spolu spolupracuje (vypnu tam, vypne se i v ovl. panelech). Na kabelu je mikrofon zapnutý. Jde o sluchátka s mikrofon Ozone Attack. Nefunguje nikde (skype, steam, nahrávání zvuku...). Ale v nahrávání zvuku je znát, když zapnu nebo vypnu potlačení šumu a eliminaci ozvěny (buď to šumí, nebo je ticho). Ovšem - pokud vypojím a zapojím mikrofon, naskočí mi v tom Realtek HD, že je nové zařízení, a dokud nekliknu na OK, tak mikrofon funguje, i když šumí. Ovladače ke sluchátkám nebyly.

Veškeré dotazy rád zodpovím a jsem vděčný za každou radu. :-)

Já doufám, že jo. Nainstaloval jsem všechny ty CD, co byli v té krabici, kde byli zbytky od počítače (pár kabelů a tak...). Ale pohledal jsem raději, kdybych to neměl a mám tam na výběr k mé základní desce pár možností ke stažení. Mám stáhnout tohle?

Realtek Function driver for Realtek Azalia audio chip (Including Microsoft UAA Driver in English edition)

Díky za rady.

Já jsem si to všechno zjistil podle toho návodu i našel ty ovladače.

GA-EP35-DS3 (rev. 2.1)
Intel® P35 + ICH9 Chipset

Když dám

DOWNLOAD : Driver

a

OS : Vista 32bit

naběhne mi následující :

Realtek Function driver for Realtek Azalia audio chip (Including Microsoft UAA Driver in English edition)

Intel INF installation

Realtek LAN Driver

Realtek Ethernet Diagnostic Utility

GIGABYTE SATA2 Preinstall driver (For AHCI / RAID Mode)
Note: Press F6 during Windows* setup to read from floppy.

GIGABYTE SATA2 RAID Drive

Který z nich mám stáhnout?