Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafika + ovladace

zdravim ...mam takovej problem pred chvilkou sem stahl nejnovejsi ovladace na mou starou grafiku. ati radeon HD 3450 AGP / win XP 32 bit. a pri hrani me treba csko nejede plynule predtim na starych ovladačích jelo v poradku.asi jsem stahl nejaky špatný ,nemohl by me prosim nekdo poslat odkaz přímo s ovladačem na tuto grafiku? predem dekuji.

Vrať ty ovladače zpátky a buď rád že ti to vůbec nějak jede /karta do pcie s převodníkem na agp =problémový paskvil/. Nějaké experimenty s ovladači nedoporučuji. Můžeš zkusit stáhnout novější od výrobce té grafiky. (normální grafiky se aktualizují klidně i u výrobce čipu).