Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení HDD na MB

DObrý den, mám zánovní zakladovou desku gigabyte GA-8I955X Pro . Po zapojení hard disku přes IDE vše je ne do té doby něž chci naistalovat windows xp. Při instalaci si načítá hw pc a pak vyskočí modrá obrazova s napisem "A problem has been detected and Windows has been shut down to prevent damage to your computer. " . Už jsem soušel více HDD ale u každého se oběvilo tohle a to jsem zoušel nastavovat v Biosu ale nepomohlo. Nevíte čím to je a jak to spravit ... děkuji mockrát

Ani disk se uveden do polohy "master or single drive" jen taková poznámka doufám že nevadí že je na starém kabelu IDE neboly ten vroubkovatější z méně vodici. A v SETUPu by tedka naskčila nová volba on-chip sata mode je tak auto - to tam mám nechat nebo dát jiné (disabled, combined, enhanced, non-combined). Zkoušel jsem to a pořád nic pořad ta stejná chyba.