Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Složení PC

Zdravim, chci si složit pc z dílů které obědnám do ceny cca 5000,- Našel jsem tohle na Alfacomp.cz Zdroj a DVD-rom budu mít od kámoše. Zdroj bude Seasonic nebo Evolve asi 450W a DVD bude asi Samsung nebo LG. Chtěl bych vědět jestli to bude stačit na normální každodenní práci (práce v Office, Skype, ICQ, pár starších her..) Děkuju.

Nenativní chipset, navíc nVidia AMD chipové sady nikdy moc neuměla. Pro ten CPU bych (s ohledem na cenu) vybral prkno aspoň s AMD785G. Cepelíny nebrat. Je to kompatibilní jen samo se sebou. Slušné (nikoliv ovšem nejlepší) jsou Patrioty, osobně bych volil něco ze "svaté trojice" Geil - Kingston - Corsair. Na latenci moc nezáleží.

Tohle se často prodává a montuje (sám to často skládám) do nejlevnějších kancelářskcýh sestav.
Ta deska se dělá i ve verzi pro DDR3 s velmi podobnou cenou, sáhl bych po ní.Plus změnit paměti...

Tu pastu na chladič z tama okamžitě vyhoď, jednak ji nepotřebuješ /je na chladiči/ jednak ta stříbrná je nahovno a riziková.

Pokud dvdrom bude sata tak k desce je jen jeden kabel sata - jeden tedy budes potrebovat navic, mozna i redukci molex-sata pro napájení hdd a mechaniky-over zda má zdroj konektory kdyby se ze Seasonixu vyklubal něco jiného...

Ramky Zeppeliny NE !!!
HDD máš kde? Deska má jeden konektor na ide, montáž statrého disku i mechaniky v ide je problematická.

Pastu na chladič sem vyhodil, Mám základovku Asus s DDR3 Dvd rom bude SATA, dostanu od kámoše pár kabelů a doma mám nějaký ;-) A zdroj bude mít na 100% Sata konektory. Ramky sem změnil na Kingston a HDD budu mít zatim svůj 80Gb (IDE), mám na něm data. Case budu kupovat dýl, teďka ještě nevim jaký.