Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto len poradna?

Alebo sa tu objavia aj články o niečom inom?
Viem, že download linky su aj inde,...
bude toto len poradňa? (nič proti !!!)
Alebo tu v budúcnosti nájdeme aj niečo inšpiratívne?
To all: budú nejaké články a čítanie?

xem prispieť k niečomu fajnemu...

Prosím po prečítaní zmazať!
[mod]uzamknute kvoli udajnym 3 promile autora. :-) (IgorK)[/mod]

Myslím, že by nebylo špatné časem přidat další lubriky jako třeba různé návody a zpravodajství ze světa IT. Stal by se tak z toho takový malý portál, taková zmenšenina jednoho známého serveru - určitě nemusím jmenovat. Dalo by se očekávat, že by se to časem mohlo rozrůstat, přibyla by reklama na těchto stránkách, což by zajisté bylo velmi pozitivní - tento server by začal vydělávat.