Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý PC

Dobrý den, poslední dobou se mi nějak spomaluje počítač při hraní Far Cry 2 nebo Flat out:UC, nikdy předtím se mi to nestávalo, skoušel jsem všechno od defragmentace disku po zakázání nepotřebných programů v services.msc
Mám dva 500GB disky
Procesor: Pentium(R) Dual-Core CPU T4500 2,30GHz
RAM: 2GB
Virtualní paměť: 2002 MB
Typ systému: 32b OS win7
Poraďte-mi, prosím co bych měl dělat, moc tomu nerozumim,
Děkuji
Změna předmětu, původně: Dave (mif)

skoušel jsem všechno od defragmentace disku po zakázání nepotřebných programů v services.msc

defragmentace má jen malý vliv, a dělat ji častěji než jednou za rok nemá smysl.
zakázání nepotřebných služeb v services.msc - no když myslíš že víš co děláš...

RAM: 2GB
Virtualní paměť: 2002 MB

virtuální paměť je jen berlička při nedostatku paměti, pokud se musí využívat velmi zpomaluje paměťové operace.
vypínáš pc nebo ho necháváš hibernovat? protože windows špatně odklízí paměť, a furt tam silážují staré zbytky. od visty už to nejde podle obsazené paměti poznat protože ji windows skoro celou zabírají pro cache.
preventivně by asi neškodilo rozšířit paměť na 4gb - je to dobré pro dlouhodobý běh windows.

při hraní svých her zároveň sleduj teplotu cpu a grafiky - nebo oddělej bok a sáhni si na chladič, ale čísla jsou lepší.

a pozabíjej všechny neužitečné procesy co se ti automaticky spouští po startu a lezou na síť (v msconfig.exe)