Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém se Skype.

Dobrý večer. Instaloval jsem na starší PC WinXP Profes. Po následné instalaci SKYPE se tento vůbec neaktivoval. Porovnal jsem ve Files skype v mém PC a ve starším, kde mám WinXP Home. V tom starším PC chybí v tom skypku ikona s názvem konfigurační nastavení. Nemůže to být tím že funguju na jedno připojení internetu? Přendavám kabel mezi dvěma PC podle potřeby. Děkuji Karel.

z toho pc ti nefunguje jen skype, internet ti jde?

Přendavám kabel mezi dvěma PC podle potřeby

pořiď si normální router, např. wr741
jestli potřebuješ mezi tvými pc častěji přetahovat více dat, nebo máš rychlejší připojení (desítky mbit/s), měl by ten router mít gigabit lan rozhraní.