Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Plochý prodlužovací kabel 230V

Dobrý večer,
existuje prosím plochý prodlužovací kabel 230V například s 5 zásuvkami? Jedná se o to, aby konec do zdi byl co možná nejvíce zasazený, aby se k zásuvce dal přisunout nábytek (v nejlepším případě i s přepěťovou ochranou)? Díky

Já to řešil jinak (klasické panelákové zásuvky nalepené na zdi), protože to tam má být vlastně "nafurt", místo zásuvky jsem tam dal věneček, připojený kabel vyvedl dírkou ven a zadekloval víčkem.