Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pohyb roletového menu-"záložky" vo Firefoxe

Vo Firefox otvorím "záložky-roletove menu".
Myšou idem do toho menu a menu začne prechadzať same od seba zdola nahor.Takže sa nedaju vyberať stránky.Robí to skoro stále.Len niekedy stojí a možem vyberať.Neda sa to nejako nastaviť aby stále stálo.Ďakujem.

Takže "Igor(K)" píšem z verzie 1502 sk.Jednoducho som ju len preinštaloval.Bez exportu a importu a všetko je pôvodné v novej SK - verzii.Skúšal som to menu asi 20x a zatial je to v poriadku.Ešte raz ďakujem.Aj ostatným za snahu.:-)