Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s vypnutím pc

Dobrý den, mám takový problém a to že když chci třeba dát pc do usporného režimu tak kliknu na to tlačitko ale nic se nestane..ale když chci potom pc normalně vypnout tak to nejde..musi se restartovat a až potom vypnout..nevíte čím to muže být?..děkuji za odpovědi.

Položka Hodnota
Výrobce Gigabyte Technology Co., Ltd.
Model GA-M56S-S3
Verze
Sériové číslo

Severní most NVIDIA nForce 560 Revize A3
Jižní most NVIDIA nForce 560 Revize A3

Procesor AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4400+
Patice CPU Socket AM2 (940)

Sloty 4 PCI

Přehled paměti
Maximální kapacita 2048 MBytes
Maximální velikost paměťového modulu 1024 MBytes
Paměťové sloty 4
Oprava chyb Nic

Upozornění! Accuracy of DMI data cannot be guaranteed

on jde vypnout normalně kdykoliv ale když kliknu na to že chci usporný režim, tak místo aby to do toho uspornýho režimu přešlo tak se nic nestane..pak už nejde pc vypnout ani restartovat klinutím..(musím vzít propisku a zmačknout ten čudlík na restartování dole)