Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zamrznutí notebooku

Když zapnu notebook (Acer Aspire One), všechno se bez problémů načte, ale jakmile chci otevřít soubor, složku či cokoliv jiného, zamrzne a nejde ani vypnout nebo restartovat. Poradíte prosím, čím by to mohlo být?

cuss segra měla to samé /ASUS/. Načtení ok ale když chtěla neco spustit tak to zmrzlo a nešlo s tim nic delat. zkus vyndat baterku zapnout mačkni, na F8 /nouz. rež/ a dej obovu systému aspon o tejden zpatky . segre to pomohlo a notas zase dal slape .

I mně se toto stalo, po pokusu o instalaci jedné asi zmršené aktualizace Windows ]:)
Pokud Ti nepůjde obnova např. z nouzového režimu, tak máš poslední šanci přes Alt+F10 (eRecovery). Ovšem mně nepomohlo k životu noťasu ani eRecovery, nýbrž až (naštěstí v záruce) servis Acer...