Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hodnocení firemních stránek

Zdravím, prosím o zhodnocení mých firemních stránek a zároveň o radu, zda je vhodné spát ostatní nabízené služby z jiných oborů na tytéž www stránky (stránka 2, stránka 3...)
díky za rady a kritiku..
Stránky půjdou na jinou domenu, na této free jsou na ukázku..
reklama22.unas.cz/firma

Brtníku za reklamu dole nemůžu, ta je tam od hostingu.. můžu jí bloknout "noscriptem" ale to by bylo porušení podmínek..
Tučná písma tam mam aby to nebylo tak prázdné ale myslim že takhle jsou vyhovující..
doplnil jsem nahoru text který by tam měl být, zatím jen na index..

červená tlačítka jsem dělal aby to bylo výrazné ale zároveň příliš nenarušilo celkový design což se stejně moc nepovedlo takže tam zkusim šedá, popř. hnědá jak radí Kurt.. Jinak font v tlačítkách je stejný, velikost písma totéž..

obrázky jsou předělaný na JPG takže by se to mělo načítat rychleji
Za templates díky, na příští stránky (s IT) už nějakou využiju ale sem mi to přišlo zbytečný, navíc téměř všechny ty šablony jsou navrhovaný pro rozsáhlejší stránky což opravdu nemam.. :-)

edit: do leva ještě něco vymyslím..