Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno spuštení her v okně

dobrý večer
potřeboval bych spustit hru v okně.
na netu sem našel poměrně dost "tipů" ale bud byli zaměřené primo na dotyčnou hru nebo to jednoduše byli keci.
nvm jestli to sem primo patří ale jedná se nejspíš o nějaký software a určitě to budete vědět vy než někdo kdo má vypatlanej mozek celodenním hraním pc her :-):-)
předem dikes

Buď má hra možnost spouštět v okně zabudovanou nebo nemá. Pokud nemá, máš obvykle smůlu - pokud teda hru nepřepíšeš. Někdy pomůže nedokumentovaný parametr za *exe hry (třeba -w), to musíš hledat na fonouškovských fórech a v modifikacích.

Jak si můžeš zkazit uvedením hry pověst? ::) I kdyby se jednalo o hru "Self-abuse every day", můžeš se vymluvit, že je to třeba pro bratra, kamaráda, otce, syna... ]:)