Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak zakázat facebook a ostatní komunikaci povolit?

zdravím,

mám doma dsl router Huawei EchoLife HG520i, k němu připojené 2 počítače.

potřebuji jednomu počítači zakázat přistup na facebook a přístup na "zbytek" internetu ponechat povolený a druhý počítač neomezovat vůbec.

jak na to?

jde tam nastavil jen filtr na ip adresu odchozí/příchozí, ale nevím jak tam zadat IP adresu "fejsbůku" když těch serverů oni mají určitě více. zatím jsem byl neúspěšný a musím to vždycky vypnout celé a nejede nikomu nic.

jsem laik, tak prosím polopatě

poradíte?
díky

Mimochodem,, uz se par let potykam s viry a nasledne i antivirovymi programy
a dle mych zkusenosti je zatim NOD32 the best_!
Jake Ty mas zkusenosti s antivir.prg. pripadne ktery bys mi mohl doporucit, ale
vzhledem ktomu,ze popisujes NOD32,predpokladam,ze se mnou budes souhlasit...
Diiky