Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domácí kino

Ahoj,
jake byste doporucili domaci kino 5.1 s dvd, dobrym vykonem a kvalitou zvuku, kolem 5-7 tisic? Existuji reproduktory/satelity domaciho kina, ktere jsou reseny bezdratove? Dekuji

Nevím proč by měl na bezdrát kino zapomenout... je jich poměrně dost .Většinou jsou bezdrát jen zadní "ruchové" repro a i ty bývají propojeny se zdrojem, úplně bezdrátu to moc nepůjde, něco je musí napájet. Nicméně pokud máš vpředu obyv stěnu, propojeni předních repro jde za ní, a pokud máš vzadu sedačku tak zase za ní. odpadá propojení předo-zadní které jde vzduchem,což je třeba v místnostech s "hladkou" podlahou (linolea,plovoucí podlahy) dost zásadní. Mám kino Panasonic , s tímto systémem nicméně vzhledem k ceně a menu od Panáků bych Ti jej nedoporučil, na filmy dobré, na hudbu to zrovna kina nejsou. Mám ale typ http://www.tivis.cz/audio/domaci-kino/kompletni-se stavy/5-1/sc-pt880ep-k/ myslím že s maličko jiným označením je ale třeba k němu doobjednat za cca 2tis bezdrátové zařízení, takže už jsi mimo tvou cen hladinu. nicméně pokud nechceš 4 krát sloup repro seženeš určitě levnější. Nakonec i s nimi, určitě něco od SAMSUNGU , obdobné kino má i Sony.