Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak změnit zvuky Windows?

Ahoj všem,mužete mě pomoci?Nejsem zase takoví pc nadšenec takže to bude pro někoho banální případ ale pro mě ne.Takže potřebuji poradit,když zapnu pc tak chci aby se mi po spuštění spustil zvuk který chci.Třeba nějaká hudba a ne ty zvuky co už sou součástí windows.Jde to vubec?Předem děkuji za radu Tom.Jo mam windows xp jestli na tom zalezi.

Změna předmětu, původně: Prosím vás o radu. To muselo být vyčerpávající, vymyslet takový předmět.
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká. Předměty typu "Pomozte plz" nebo "Dotaz" nejsou příliš vhodné, protože nic neříkají o vašem problému a těžko pak můžete očekávat včasnou odpověď.

Registrovaní uživatelé by navíc měli svůj dotaz po jeho vyřešení označit jako vyřešený - k tomu slouží ikona zelené fajfky pod dotazem.

Asik je někde chyba, předmět jsem opravil a vyřešení označím sám.