Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Toshiba A660-10X vs. Asus G53JW

Dobrý den,

vybírám z výše uvedených notebooku - Toshiba A660-10X a Asus G53JW. Ale nedokáži se rozhodnout.
U Toshiby se mi líbí střídmější design a možná i lepší CPU. Zase na druhou stranu Asus má podle mého názoru lepší grafickou kartu.

Notebook bude používám na hry, práci a filmy.
Občas bych si ho vzal i na přednášky kde na druhou stranu by se hodil ten střídmější design.

Co by jste mi radili Vy?

Děkuji moc za rady.

Vlastně z ničeho jsem získal nepodložený dojem, že by se ti hodil
co nejlacinější NB z tvého výběru. :-)
Osobně bych nechal hraní na doma na stolní sestavě a věnoval bych pozornost
hmotnosti NB a určitě matnému displeji. Zbytečně budeš vrážet lováče
do něčeho, co není na to primárně určeno. Ono každých 10 deka váhy
se projeví a časem ti to začne silně vadit.

V tuto chvíli vlastním Acer Aspire 7738G (Intel P7450, nv GT 240M, 4GB), jsem s ním celkem spokojen ale začíná mě iritovat jeho design a výkon grafické karty, který dochází. Tudíž ho prodávám příteli a hledám nějakou náhradu. Je jasný že váha hraje roli ale ten Dell zase tolik neváží ne? K tomu potřebuji výkon na ty hry (psaní recenzí, zábava), výpočetní výkon na 3D aplikace, přehrávání 1080p filmů přes HDMI a video aplikace + programování (Visual Studio) na nic víc ten stroj nebude používán. Ten matný displej by se hodil, ale není u toho Dellu bohužel.