Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak změnit Mac síťovky?

Mam Mac Adresu .. .. .. .. .. a je to výchozí,takže po installaci win tam je ta adresa .. .. .. .. ..
Mám internet od města kde potřebuju jinou addressu Mac,můžu tu druhou mac addressu nastavit jako výchozí ? tím myslim že v Network Address nebudu nic mýt napsané
Jako upravit Mac Síťovky na jinou,aby po reinstallaci win tam byla ta nová.. de to nějak udělat ?
Změna předmětu, původně: Problém s Mac
Změna kategorie, původně: Programování (karel)

Síťovky většinou macx adresu změnit umí. Pokud ti to teď jde a po instalaci windows to máš zašedlý je to ovladačem na sítovku - ten z windows to asi neumí. Tak si napřed nachystej nový.
U některých pc a integr. lan to šlo změnit v biosu, spíš u těch starších.

Já ti nevím. Mě nepřipadá otravné jednou za 2 roky změnit MAC adresu na síťové kartě podle potřeby. Pokud ovšem přeinstalováváš systém každé 2 dny, chápu, že to obtěžuje. V takovém případě si po instalaci a nastavení počítače udělej obraz disku a následná přeinstalace bude pak z obrazu hotová za pár minut včetně nastavené síťovky.