Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s instalací windows xp

please help, potřeboval bych poradit s instalací windows xp
po zformátování disku C: a pokusu o instalaci windows xp se mi objeví ms-dos a z dosu nelze nainstalovat systém poradí mi prosím někdo co s tím?
Změna kategorie, původně: Software (karel)

jj, je to bootovací disk, na jinej comp mi to v pohodě šlo, ale teď přeinstalovávám notes a sem v koncích na disku byl normálně systém windows vista celej sem ho vyndal a přes kabely naformátoval na ntfs nacpal zpátky a zkusil spustit instalaci z disku a najednou příkazovej řádek

promiň já sem tu poprvý, jenom sem chtěl poradit. Jak píšeš že mam hledat něco jako sata operation mode nebo něco podobnýho tak asi mam ňákou "zkrácenou" verzi biosu jelikož v advanced je jenom nastavení infračervenýho portu kterej ani ten notes nemá. podle toho co to píše je to phoenix bios setup a ani verzi při startu mi to neukazuje.

Podle popisu to není oficiální instalační médium Windows XP. Je to originál nebo pálené CD? Když ho teď strčíte do jiného PC a nabootujete z něj, objeví se výzva "libovolnou klávesou spustíte systém z disku CD... "?
Caldera DOS to vypadá spíš na nějaké Ultimate Boot CD nebo něco podobného...

tak to bude ten problém, je to pálené cd, sice sem si k tomu později zakoupil licenci ale při instalaci sem přepisoval windows 98 už před lety ale najednou potřebuju nainstalovat vše nově. Dá se něco dělat nebo musím zakoupit novou originál instalačku?