Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC

Zdravím.Dostal jsem peníze na nový PC - pozdní dárek k vánocům , chci koupit něco do 8.000 kč.Zatím jsem za přijatelnou cenu našel toto - index.php muzete me poradit jeslti je to dobrej nakup ? Dekuji :-)

V podstatě jsi jen vyhodil zvukovku, vyměnil zdroj za podobnou sračku. Ta grafika by chtěla ještě trochu peněz, budeš kupovat za chvíli další, tak popřemýšlej, jestli se to vyplatí.
Ohledně desky AsRock nevím, mám trochu své pochybnosti, sice tomu tolik nerozumím, ale co mám možnost sledovat, v sestavách zdejších borců skládačů se nevyskytuje, takže asi moc nic.