Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Direct X 11

Dobrý den,
mám pocit, že mám špatně nebo neúplně nainstalován direct X. Když spustím dxdiag, druhá záložka nahoře vedle "Systém" by měla být "Soubory rozhraní direct X" tato ale chybí. Nemohu ani provést test rozhraní DirectDraw.- toto tlačítko v záložce zobrazení1 také chybí. Mám notebook HP Probook 2,5GHz, 4 GB RAM, 1GB ATI radeon mobility HD 6370M, systém win 7 enterprise 64bit.Stáhl jsem DirectX 11. Ve hře Oblivion mi to hlásí, že grafická karta nebyla rozpoznána,a když nastavím plné detaily, hra se poškubává. Na nízké rozlišení jde dobře.Podobně je tomu i u Gothic 3.Sice se vše zdá v pořádku, ale po chvilce obraz jakoby zeštráfatí a plynule to také zrovna moc nejde. Dal jsem tam ty hry na zkoušku, abych viděl, jak to reaguje. Spíš mě trápí absence těch directX testů.Má někdo nějaký nápad?
Ovladač grafiky je nainstalován,zdá se, správně.
Děkuji za vaše reakce.

Zkus uplne odinstalovat ovladac ( z registrů odstranit všechny zbytky po instalaci ) a pak nainstalovat aktuální ovladac od vyrobce ze stranek vyrobce.Taky jsme mel takovy problem,ale u stolniho PC s grafikou ATI HD 3450 do AGP slotu..A pomohlo me to.

No tam by právě moh taky bejt zakopanej pes.ATI zatím ovladače pro tuhle řadu karet ještě nemá, takže jsem tam dával ovladač od HPčka,ale něco určitě není dobře.Nemá se k tomu directu instalovat ještě něco?Čet jsem tu někde o nějakých SP2, jestli si to dobře pamatuju.