Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s výběrem notebooku

Dobrý den chtěl bych se zeptat zda li by ste mi pomohli vybrat notebook nebo řekli svoje pocity na tento http://interlink.tsbohemia.cz/notebook-acer-emachi nes-e442-142g25mnkk-15-6-led-v140-2gb-250gb-hd4250 -dvd-rw-wifi-linpus_d110705.html ja vím že to není žadná pecka ale jestli by to běžnému uživateli stačilo na klasickou administrativu , koukaní na filmy a poslouchaní muziky, hraní her ani nic podobného by se na něm nedělo děkuju za radu nebo kdyby ste vědeli o lepším popřípadě děkuju za link.

Prostě nejlevnější notebook. Zvládne to, co chceš. Ale důležitá je taky spolehlivost, provedení, záruka. Je to bez Windows, takže buď za 2700 kč koupit, nebo dát upirátěné. Linpus linux ti rozhodně stačit nebude- když už linux, tak jinou distribuci. Být tebou, beru jinou značku a s Windows.

no ja mam wokna z minulého notebooku takže operační systém neřeším ale potřeboval bych spíš poradit jestli koupit za ty peníze tento notebook nebo se spíše poohlídnou po netbooku mam vtom jen omezený rozpočet proto hledam co nejlevnejší verzi