Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Školní web

Dobrý den, zapsal jsem svého syna na tuto školu, ale jakmile jsem se podíval na tento jejich web bylo mi hned na blití. Co si o tom myslíte má ten web aspoň trochu úroveň nebo jsem sám komu se hnusí?

www.zsebenese.opava.cz ...

Moc děkuji za Váš názor

Přesně tak.
Myslím, že tazatel by školu nepochválil, kdyby si platila na web extra programátora nebo firmu.
Navíc se stránky zdají aktualizované - spíš mi připadne, že tvůrce či udržovatel by zasluhoval pochvalu za snahu v osobním volnu.
Sám mám bohaté zkušenosti : aktualizace www pro zpřízněné duše po pracovním dnu kolem půlnoci bývá opravdu slast a ranní vstávání do práce je ještě rozkošnější :-D

to jako budete kluka prihlasovat na skolu podle toho jake maji webovky?::)
pane boze...vzdyt kvalita webovek prece neurcuji kvalitu vzdelavani apod. Ja osobne bych se poptal nekoho kdo tam dite ma -jaky je pristup ucitelu,kvalita vzdelani atd.