Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Frontpage - v jaké verzi Office 2003 je?

dravím dnes již po druhé. Chci se zeptat, v jaké verzi je Office 2003 je Frontpage? Mám licenci na Office 2003, na tu, kde je Frontpage. Bohužel již nemám instalační médium a mám poue štítek na bedně. Stáhl bych někde obraz disku, ale bohužel nevím, o jakou verzi se jedná a na netu nic nemohu najít. vím, že byly 2 verze Office 2003. Jedna verze byla starší, která se dělila na Standard, Prof. apod. a tak byla verze designem podobná verzi 2007 a tam už nebyl v žádné podverzi Frontpage.
Díky moc.

jsi si jistej?

Bude aplikace FrontPage 2003 součástí některé verze sady Microsoft Office 2003?
O. Ne. Aplikace FrontPage 2003 je k dispozici pouze jako samostatná aplikace. Není součástí žádné z nabízených verzí sady Office 2003. Klepnutím sem získáte další informace o tom, jaké aplikace obsahují jednotlivé verze sady Office 2003 (US).

http://www.microsoft.com/cze/office/office2003/fro ntpage/faq.mspx