BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
jedině tam kde to zdejší pravidla nedovolují. česky a kvalitněji (nekoukej na velikost) bych viděj u někoho, kdo má digitál, popřípadě udělal dvd rip- pokud vyšlo na dvd. mámě přeji zdraví.
search
nevýhoda jenom jedna,že zadara pouze jeden film denně.
možná se budeš muset zaregistrovat,ale je to lepší a rychlejší než z ulož.to tahat filmy.
celkově tahat nejlepší kvalitu z youtube přes toto keephd.com
zkopírujete do toho celou adresu,kde se nachází video z youtube a pak vám to nabídne lepší kvality videa.